cucoriedka

Naši partneri:

Kde nás nájdete LETO 2023 a ZIMA 2023/2024

Vitajte na chate Čučoriedka

Chata Čučoriedka na adrese: Dedovka 9, 023 01 Oščadnica, je situovaná do nádherného prostredia Kysuckých Beskýd.
Jej okolie je súčasťou Národnej prírodnej rezervácie.

Nachádza sa v lokalite Dedovka, približne v polovici lyžiarskeho svahu, pod masívom Veľkej Rače (1236 m. n. m. – najvyšším vrchom regiónu Kysuce) približne v polovici lyžiarskeho svahu, jedného z najvýznamnejších centier zimnej i letnej turistiky na Slovensku SCR Veľká Rača – Oščadnica .

V obci Oščadnica, ktorá je jedným z najvýznamnejších centier zimnej i letnej turistiky na Slovensku, odbočíte pri kostole vpravo na smer Dedovka. Po 3 km sa dostanete k údolnej stanici 4-sedačkovej lanovky na veľké záchytné parkovisko. Budete pokračovať v ceste ponad parkovisko, nad ktorým zabočíte doľava a vydáte sa cestou pomedzi bufet u Medveďa, ktorý budete mať po pravej ruke a požičovňu výstroje NTC. Po ďalších 3 km jazdy po spevnenej ceste prídete rovno k parkovisku našej chaty. GPS súradnice: 49° 24′ 45“ N 18° 55′ 31“ E

Chata Čučoriedka ponúka ubytovanie, reštauráciu, relaxačné centrum (sauna), detský kútik a iné oddychové aktivity. Je ideálnym miestom nielen pre strávenie rodinnej dovolenky, ale aj pre konanie rôznych firemných a súkromných akcií.

mapa01
mapa02
mapa03